Дефлімпійські ігри-2019: Україна посіла почесне 3 місце

Українська збірна посіла 3 місце в медальному заліку на зимових Дефлімпійських іграх-2019, що відбулися в Італії

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту, передає "ДС".

Перше місце в медальному заліку посіла збірна РФ. Загалом російські спортсмени завоювали 48 медалей, із них 17 золотих, 18 срібних і 13 бронзових.

Друге місце - за господаркою змагань з Італією 7 медалей: 5 золотих і 2 срібні.

На третій позиції - Україна з 11 медалей: 4 золотих, 4 срібних і 3 бронзових.

Три "золота" отримав Дмитро Мажаев в лижних гонках, ще одне "золото" отримали шахістки в командних змаганнях.

"Срібло" українській збірній принесли шахістка Тетяна Бакланова, лижник Павло Мандзюк в спринті, лижники Анастасія Лаврик та Володимир Пишняк в командному спринті вільним стилем, лижник Андрій Андріїшин в гонці вільним стилем.

"Бронзи" також отримали лижники Єлизавета Ноприенко і Руслан Денисенко.

Володимир Зеленський привітав українську збірну з успішним завершенням змагань.

"Ці досягнення дефлімпійців демонструють світові наш непереможний дух, а головне - надихають кожного українця ніколи не здаватися і долати будь-які труднощі", - написав президент.

Раніше повідомлялося, що національна збірна України з футболу залишилася на 24 місці в рейтингу ФІФА, який був опублікований 19 грудня.