Мадридський "Реал" став першим фіналістом Ліги чемпіонів

Футбольний клуб "Реал" з Мадрида обіграв "Баварію" і вийшов у фінал Ліги чемпіонів

Матч у Баварії тиждень тому закінчився з рахунком 2:1 на користь іспанського клубу, а в Мадриді 1 травня суперники зіграли внічию - 2:2, передає "ДС" з посиланням на "Медузу".

"Реал" вийшов у фінал Ліги чемпіонів в третій раз поспіль і в четвертий раз за останні п'ять років.

У матчі в Мадриді рахунок був відкритий вже на третій хвилині - відзначився гравець "Баварії" Йозуа Киммих. Потім два рази забив гравець "Реала" Карім Бензема, а на 63-й хвилині Хамес Родрігес зрівняв рахунок.

У другому півфіналі Ліги чемпіонів зустрічаються "Ліверпуль" і "Рома". У домашньому матчі "Ліверпуль" здолав італійський клуб з рахунком 5:2. Матч відбудеться 2 травня.