• USD 41.3
  • EUR 46.1
  • GBP 55

ЧС-2018: Збірна Франції перемогла перемогла з рахунком 2:1 команду Австралії

У матчі 1-го туру групового етапу чемпіонату світу - 2018 зустрічалися збірні Франції та Австралії. Зустріч проходила на стадіоні "Казань Арена" і завершилася перемогою європейської команди з рахунком 2:1

Матч відбувся у суботу, 16 червня, о 13:00 годині, передає "ДС".

Французька команда вийшла вперед у рахунку після того, як Антуан Грізманн реалізував пенальті на 58-й хвилині. Австралійці відігралися вже через чотири хвилини завдяки реалізованому 11-метровий у виконанні Майла Единака. Перемогу підопічних Дідьє Дешама приніс точний удар Поля Погба на 80-й хвилині.

Збірна Франції, яку деякі букмекери ставили на третє місце серед збірних, хто може виграти Чемпіонат світу, була явним фаворитом у матчі проти Австралії.

Як повідомляла "ДС", в першому турі Чемпіонату світу з футболу 2018 року, який проходить у Росії, зустрілися збірні з групи "B" - Іспанії і Португалії.