• USD 41.2
  • EUR 44.7
  • GBP 53.8
Спецпроєкти

"Барселона" зробила неймовірне в матчі з ПСЖ і вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Іспанський футбольний клуб "Барселона" всупереч всім прогнозам пробилася у чвертьфінал Ліги чемпіонів, розгромивши на своєму полі французький "Парі Сен-Жермен" з рахунком 6:1

Нагадаємо, що перший матч у Парижі завершився розгромом каталонців - 4:0, передає "ДС" з посиланням на BBC.

У другому матчі, що проходив у Барселоні на стадіоні "Камп Ноу", чемпіон Іспанії зумів забити шість м'ячів, причому три - на останніх хвилинах гри.

"Барселона" в 10-й раз поспіль вийшла у чвертьфінал цього найпрестижнішого клубного турнипа в європейському футболі.

На 88-й хвилині матчу "Барселона" програвала по сумі двох зустрічей з рахунком 3:5, однак зуміла вирвати перемогу завдяки двом м'ячам, забитим у ворота французів Неймаром зі штрафного і з пенальті, а також голу Серджи Роберто в доданий час, на 95-й хвилині гри.

Перед "Барселоною" стояла непосильне завдання, адже відіграти чотири м'ячі ще нікому не вдавалося в історії Ліги чемпіонів.