• USD 40.5
  • EUR 43.3
  • GBP 51.1

Україна зіграла в нічию з Бельгією й вилетіла з плей-офф

У Штутгарті на стадіоні МХП-Арена збірна України провела третій матч у групі на Євро-2024 проти команди Бельгії

Трансляція велась на YouTube-каналі Перший Футбольний, передає "ДС".

Після двох турів, у Румунії, Словаччини, України та Бельгії було по 3 очки, і всі команди мали шанси на вихід із групи перед останнім туром.

Ребров вирішив ризикнути, обравши несподіваний склад і схему гри (5-3-2). У стартовому складі не було місця для травмованих Михайла Мудрика та Віктора Циганкова. Наставник вирішив грати з двома нападниками – Романом Яремчуком та Артемом Довбиком.

Українські футболісти провели перший тайм на рівних з третьою командою рейтингу ФІФА, а в деяких моментах виглядали навіть гостріше. Свої шанси не використали Яремчук, Довбик та Судаков. У бельгійців можна відзначити лише удар Лукаку, який на початку гри продавив Міколенка у штрафному майданчику і пробив слабко у бік Трубіна.

Після перерви бельгійці стали грати активніше та швидше, але не виглядали непереможними. Ребров освіжив гру замінами, а Маліновський, який вийшов на поле, мав два гарні моменти – спочатку майже закрутив м'яч у ворота прямим ударом після кутового, а пізніше його постріл заблокував захисник.

Наприкінці зустрічі бельгійці почали відверто затягувати час, граючи на нічию, а наша збірна створила ще один чудовий момент — Судаков прорвався крізь захист бельгійців і з вбивчої позиції пробив низом у руки голкіперу. Матч завершився з рахунком 0:0.

Редактор: Віктор Костенко