Україна здобула десяте золото на Паралімпіаді у Парижі

Україна здобула золото та срібло на Паралімпіаді в Парижі. На першій та другій позиції фінішували плавці Ярослав Денисенко та Максим Веракса

Про це йдеться на сайті змагань, передає "ДС".

Українці вибороли медалі на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі S12.

Денисенко був першим завдяки ривку на завершальному з двох басейнів: з четвертого місця виплив на першу сходинку із результатом 53.11 секунди. Він здобув дебютне паралімпійське золото в кар'єрі.

0.53 секунди партнерові поступився Максим Веракса, який першим допливав стартові 50 метрів дистанції. Третій українець у фіналі, Ілля Яременко, фінішував на сьомій сходинці.

Зазначимо, що днем раніше українці здобули чотири медалі з плавання. На дистанції 100 метрів на спині у класі S7 медалі здобули Андрій Трусов та Юрій Шенгур.

Юрій Шенгур виграв дебютну в кар'єрі золоту нагороду Паралімпіади.

Срібним призером став Трусов, який раніше завоював два срібла — попередні нагороди він виборов на дистанції 200 метрів комплексним стилем та у запливі на 400 м вільним стилем у класі S7.

Ігор Німченко став срібним призером запливу на 100-метрівці батерфляєм у класі S10. Це перша медаль Німченка у кар'єрі на Паралімпійських іграх

Данило Чуфаров здобув срібло у плаванні на дистанції 200 метрів комплексним стилем (клас SM11).

Як писала "ДС", літні Паралімпійські ігри в Парижі стартували 28 серпня.