• GBP 54.6

Україна зазнала прикрої поразки від Албанії в стартовому матчі Ліги націй

У суботу, 7 вересня, збірна України поступилась Албанії у 1-му турі Ліги націй

Про це йдеться у повідомленні Української асоціації футболу, передає "ДС".

Матч Україна — Албанія, який пройшов у Празі, закінчився поразкою нашої національної команди з рахунком 1:2.

На 49-й хвилині українці відкрили рахунок у зустрічі. Віталій Миколенко віддав передачу з лівого флангу на Юхима Коноплю, який пробив у один дотик та відправив м'яч у нижній кут воріт.

Проте втримати перевагу наші гравці не змогли. Ардіан Ісмаїлі зрівняв рахунок, а на 66-й хвилині Ясір Асані приніс Албанії перемогу.

Ліга націй

1-й тур

Україна — Албанія 1:2

Голи: Конопля, 49 — Ісмайлі, 54, Асані, 66

Попередження: Асані, 68

Україна: Трубін, Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Бражко (Малиновський, 81), Судаков (Ярмоленко, 72), Шапаренко (Ванат, 72), Циганков (Зінченко, 81), Кабаєв (Піхальонок, 72), Яремчук.

Албанія: Стракоша, Хюсай, Ісмайлі, Кумбула, Мітай, Аслані, Рамадані, Лячі (Беріша, 72), Недім Байрамі (Ходжа, 77), Асані, Манай

Нагадаємо, що суперниками України у групі B1 також виступають Грузія та Чехія. Їхній матч 1-го туру Ліги націй закінчився впевненою перемогою грузинів — 4:1.

Редактор: Віктор Костенко