• USD 41.3
  • EUR 45.8
  • GBP 54.2

Паралімпіада-2024: Україна за день здобула 11 медалей

У третій день змагань на Паралімпіаді-2024 українські спортсмени вибороли 11 медалей. Загалом на рахунку України вже 19 нагород

Про це інформує "ДС" із посиланням на офіційний сайт Паралімпійських ігор.

Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова здобули бронзу в міксті настільного тенісу у класі XD17. Це перша в історії медаль України в міксті на Паралімпійських іграх.

Штовхальники ядра Володимир Пономаренко та Роман Данилюк здобули срібнну та бронзову медалі в класі F12. Це перший подвійний подіум України на Паралімпіаді. Також Пономаренко встановив особистий рекорд спробою на 16,12 м.

Єгор Дементьєв став срібним прізером з велотреку, а плавець Ярослав Денисенко став бронзовим призером у фіналі 100-метрівки на спині у класі S12.

Плавчиня Анна Стеценко здобула срібло на дистанції 100 м на спині у класі S12 та бронзу в запливі на 400 м вільним стилем.

Антон Коль став бронзовим призером на 50-метрівці на спині у класі S1. Це його друга медаль на Паралімпіаді.

Андрій Трусов та Євгеній Богодайко вибороли срібло і бронзу у плаванні на дистанції 200 метрів комплексним стилем у класі SM7.

Плавчиня Марина Піддубна виграла бронзу на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S11.

Нагадаємо, Паралімпійські ігри-2024 проходитимуть у Парижі з 28 серпня до 8 вересня. Від України змагатимуться 140 спортсменів у 17 видах спорту.

Редактор: Віктор Костенко