• EUR 46.1
  • GBP 54.8
Спецпроєкти

Олімпіада-2024: скарбничка України завдяки Насібову та Беленюку пополнилася "сріблом" та "бронзою"

У фінальній сутичці за золоту медаль літньої Олімпіади у в греко-римській боротьбі (категорія до 67 кг) українець Парвіз Насібов програв іранцю Саїду Есмаїлі Лейвесі 5:6. Інший українець – Жан Беленюк – виграв сутичку за "бронзу" (категорія до 87 кг)

Ілюстративне фот
Ілюстративне фот / Pixabay

Так, Насібов програв іранцю Саїду Есмаїлі Лейвесі – 5:6, передає "ДС".

Українець у півфіналі переміг азербайджанця Хасрата Джафарова, який був першим сіяним.

Беленюк же у півфіналі програв іранцю Алірезі Мохмадіпіані, але у поєдинку за бронзу здолав поляка Аркадіуша Кулинича – 3:1.

Цікаво, що після перемоги Жан Беленюк станцював гопака, а після — зняв борцівки. Це означає, що чинний народний депутат від партії "Слуга народу" завершує спортивну кар'єру.

Тепер у України три золотих, дві срібних та три бронзових медалі на Олімпіаді. Наша країна, станом на вечір 8 серпня, посідає 17 місце у командному заліку. Перше місце у Китаю, друге — у США, а третє — у Австралії.

Редактор: Євген Журавльов