• USD 41.2
  • EUR 44.7
  • GBP 53.8

Ліга чемпіонів. "Рома" зіграла три м'ячі у "Барселони", а "Ліверпуль" пройшов "Мансіті"

Відбулися матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Першим півфіналістом стала італійська "Рома", яка створила сенсацію, відігравшись будинку після поразки на виїзді 1:4 і вийшовши у півфінал завдяки голу на виїзді.

"Рома" - "Барселона" 3:0 (перший матч 1:4)

Голи: Джеко, 6, Де Россі, 58 (з пенальті), Манолас, 82

"Рома": Алиссон - Манолас, Фасіо, Жезус - Флоренці, Наингголан (Ель Шаараві, 77), Де Россі, Стротман, Коларов - Шик (Ундер, 72), Джеко

"Барселона": тер Штеген - Семеду (Дембеле, 88), Піке, Умтити, Альба - Серхі Роберто, Ракітіч, Бускетс (Алькасер, 85), Іньєста (Гомеш, 81) - Мессі, Суарес

Попередження: Фасіо, Жезус - Піку, Суарес.

У другому чвертьфінальному матчі "Ліверпуль" вдруге обіграв "Манчестер Сіті", тепер вже на виїзді.

"Манчестер Сіті" - "Ліверпуль" 1:2 (перший матч - 0:3)

Голи: Габріель Жезус, 2 - Салах, 56, Фірміні, 77

"Манчестер Сіті": Едерсон - Уокер, Отаменді, Ляпорт - Фернандіньо, Де Брюйне - Стерлінг, Б. Сілва (Гюндоган, 74), Д. Сілва (Агуеро, 66), Сан - Габріель Жезус

"Ліверпуль": Каріус - Александер-Арнольд (Клейн, 82), ван Дейк, Ловрен, Робертсон - Окслейд-Чемберлен, Мілнер, Вейналдум - Салах (Ингз, 90), Фірміні (Клаван, 81), Мане

Попередження: Едерсон, Б. Сілва - Мане, Александер-Арнольд, Фірміні, ван Дейк

Нагадаємо, 11 квітня відбудуться ще два чвертьфінали Ліги чемпіонів. "Баварія" прийматиме "Севілью" (перший матч іспанці зіграли 1:2), а "Реал Мадрид" приймає туринський "Ювентус" (перший матч у Турині закінчився 3:0 на користь "Реала").