Ліга чемпіонів: результати матчів 1/8 фіналу, зіграних в середу

За результатами матчів-відповідей 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів в наступну стадію турніру пробилися іспанський "Атлетіко" і французький "Парі Сен-Жермен"

"ПСЖ" за сумою двох матчів 1/8 фіналу розіграшу вчора, 11 березня, залишив за бортом турніру німецьку "Боруссію", передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

Після виїзної поразки в Дортмунді (1:2) "Парі Сен-Жермен" у матчі-відповіді на "Парк-де-Пренс" у Парижі взяв реванш у "Боруссії" з рахунком 2:0 завдяки голам Неймара, який відзначився результативним ударом головою на 28-й хвилині та Хуана Берната (45+1).

Джорджинио Вейналдум відкрив рахунок в кінці першого тайму (43-я хвилина), Роберто Фірміні забив другий м'яч гостям у додатковий час (94). "Атлетіко" відповів двома точними ударами Маркоса Льоренте (97, 105+1) і Альваро Мората (120+1).

Як повідомлялося, днем раніше першим чвертьфіналістом Ліги чемпіонів стали німецький "Лейпциг", який двічі переміг англійський "Тоттенхем" (1:0, 3:0), і італійська "Аталанта" - після успіху у зустрічах з "Валенсією" (4:1, 4:3).

Інші учасники чвертьфінальної стадії визначиться наступного тижня:

17 березня - "Манчестер Сіті" - "Реал" (перша гра - 2:1), "Ювентус" - "Ліон" (0:1)

18 березня - "Баварія" - "Челсі" (3:0), "Барселона" - "Наполі" (1:1).

Жеребкування 1/4 і 1/2 фіналу відбудеться 20 березня в штаб-квартирі УЄФА в швейцарському Ньоні.

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів УЄФА 30 травня прийматиме Олімпійський стадіон імені Ататюрка в Стамбулі (Туреччина).